TR> TR> TR> TR>
banner titel

Introductie   Agenda   Cursussen/Workshops   Vraag   Aanbod   Koren   Orkesten   Links Festival 2018   Scratch Muziekdag


CONCERTAGENDA voor Nijmegen en omstreken

Zijn concertdatum en -programma vastgesteld? Meld dit dan aan info{at} nijmegenmuziekstad.nl !

Concert organiseren in de Sint-Bartholomaeuskerk in Beek? Bekijk hier de condities

2018   juni   juli   augustus   september   oktober   november   december
2019   januari   februari   maart   april   mei   juni  

juni 2018
vrijdag 22-06
H.Landstichting
Begraafpark Heilig Land Stichting
19:30 inloop
20:15 start
Reis door de Nacht Projectkoor Gelderland
zaterdag 23-06
Nijmegen
Aula Karel de Grote College
Wilhelminasingel 23
15:00
Jubileumconcert t.g.v. 25-jarig bestaan Elgar, Dyson, Mendelssohn, Faurť, Sibelius, Bette Middler, Leonard Cohen e.a. Ex Falso o.l.v. Jurriaan Schoffelen, Het Nijmeegs Kinderkoor, David de Best, piano Ex Falso
dinsdag 26-06
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Charmant Francais Anne-GaŽlle Chanon, orgel Nijmeegse Orgelkring
vrijdag 29-06
Heilig Landstichting
Tuin Hotel Restaurant Rozenhof
20:15
Zomeravondconcert Dvorak, Von Weber Nijmeegs Studentenorkest o.l.v. Pim Cuijpers Nijmeegs Studentenorkest
vrijdag 29-06
Nijmegen
Groenestraatkerk
20:15
Een uur muziek Charpentier, Piazolla, Saint-SaŽns, Dvorak, Brahms, Stenhammer Symfonieorkest Nijmegen, Caroline van de Steeg, viool, Frans-Aert Burghgraef, leiding Symfonieorkestnijmegen.nl
juli 2018
zondag 01-07
Nijmegen
Hortus, díAlmarasweg 22d
14:00
Ippolitov-Ivanov, Mozart, Sibelius, Gjeilo, Lauridsen, Ullmann, Whitacre, Klezmermuziek Koor en Orkest Flos Campi Klezchaverim
dinsdag 03-07
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
La Grande Guerre Dirk Luijmes, orgel Nijmeegse Orgelkring
zaterdag 07-07
Ooijpolder
diverse locaties
vanaf 10:00
Kunstenfestival Landjuweel
muziek, poŽzie, dans
o.a. Francine van der Heijden (sopraan), Dirk Luijmes (harmonium), Bo van de Graaf (sax), Ema Sindelarova (dans), Vocaal Ensemble Consorte, Forster-strijkkwartet, Ensemble Female Touch Kunstenfestival Landjuweel
zaterdag 07-07
Zyfflich (D)
Nieuw Begin
vanaf 16:00
Kunstenfestival Landjuweel Slotconcert 4 koren + scratch Kunstenfestival Landjuweel
zondag 08-07
Nijmegen
LUX
12:00
Kunstenfestival Landjuweel Rosina Fabius (sopraan) + Kanako Inoue (piano) Kunstenfestival Landjuweel
zondag 08-07
Nijmegen
LUX
13:30
Kunstenfestival Landjuweel Renť Berman (cello) + MariŽtte Freijzer (cello) Kunstenfestival Landjuweel
zondag 08-07
Nijmegen
De Lindenberg
16:00
Kunstenfestival Landjuweel Grieg, Bartok, Tsjaikovsky, Ginastera, Gershwin, Rzewski en Kapustin Hanna Shybayeva (piano) Kunstenfestival Landjuweel
dinsdag 10-07
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bach Berry van Berkum, orgel Nijmeegse Orgelkring
maandag 16-07
Nijmegen
Kelfkensbos Parkeergarage
19:30
gratis toegang
Klassiek Gaat Underground Koninklijke Zangvereeniging Nijmeegs Mannenkoor, Veron Jongstra (piano), Miriam Martens (dwarsfluit) Nijmeegs Mannenkoor Kaarten via Vierdaagsefeesten
dinsdag 24-07
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Orkestraal orgel Ko Zwanenburg, orgel Nijmeegse Orgelkring
dinsdag 31-07
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Jong talent van formaat Laurens de Man, orgel Nijmeegse Orgelkring
augustus 2018
dinsdag 07-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Schatten uit de Gouden Eeuw Pieter Dirksen, orgel Nijmeegse Orgelkring
dinsdag 14-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bach Cor Ardesch, orgel Nijmeegse Orgelkring
dinsdag 07-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Nederland-Frankrijk Wout van Andel, orgel Nijmeegse Orgelkring
dinsdag 28-08
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Bird & Beyond live Het Orgel Trio: Berry van Berkum, Steve Kamperman, Dion Nijland Nijmeegse Orgelkring
september 2018
dinsdag 04-09
Nijmegen
Stevenskerk
20:30
Improvisaties bij zwijgende film Faust van Friedrich Murnau Joost Langeveld, orgel Nijmeegse Orgelkring
zondag 16-09
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
15:00
Hummel, Dvorak, Mozart e.a. Camerata RCO Mozartkring
zondag 16-09
Nijmegen
Stevenskerk
15:00
gratis entree
Familieconcert 'Mariken' Gery Grootzwaaftink en Dirk Luijmes, orgel Nijmeegse Orgelkring
vrijdag 21-09
Beek
Huis Wylerberg
Canto Ostinato Groene Concerten
zaterdag 22-09
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Muzikale 'rivalen'
Fasch, Telemann, Graupner, Bach
Ensemble Odyssee concertseriebeek
oktober 2018
donderdag 18-10
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Beethoven, Mendelssohn, Chausson Pavel Kolesnikov, piano, Elina Buksha, viool, Calidore Quartet Nijmeegse stichting voor kamermuziek
vrijdag 26-10
Nijmegen
Boskapel
20:00
Circle of Life Romantische liederen over de kringloop van tijd, natuur, leven en aarde, lucht, water, vuur Koor Surplus
zaterdag 27-10
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Muzikale vrienden
Telemann & Bach
Dutch Baroque Orchestra concertseriebeek
zondag 28-10
Berg en Dal
OLV van het HHartkerk
15:00
Circle of Life Romantische liederen over de kringloop van tijd, natuur, leven en aarde, lucht, water, vuur Koor Surplus
november 2018
zondag 04-11
Beek
Huis Wylerberg
14:00
Muzikale Middag Groene Concerten
zondag 11-11
n.t.b.
n.t.b.
15:30
Najaarsconcert Kamerkoor Ton sur Ton o.l.v. Margriet Stok
dinsdag 13-11
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Rimski-Korsakov, Tanejev, Prokofjev e.a. Hexagon Ensemble, Ekaterina Levental, zang en harp, Eva Tebbe, harp Nijmeegse stichting voor kamermuziek
zaterdag 17-11
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Frizzante
Scarlatti, Albicastro, Brescianelli e.a.
Combattimento concertseriebeek
december 2018
zaterdag 01-12
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
J.S. Bach: sonates voor viool en b.c. Veronika Skuplik, barokviool, Cor van Wageningen, klavecimbel en orgel concertseriebeek
zondag 09-12
Nijmegen
Molenstraatkerk
14:00
Lustrumconcertconcert Flos Campi
zondag 09-12
n.t.b.
n.t.b.
15:30
Kerstconcert Vocaal Ensemble PANiek
woensdag 12-12
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Schubert, Rachmaninov, Skrjabin e.a. Arcadi Volodos, piano Nijmeegse stichting voor kamermuziek
zaterdag 15-12
n.t.b.
n.t.b.
n.t.b.
Kerstconcert Het Nijmeegs Kamerkoor o.l.v. Paulien Roos
vrijdag 21-12
Nijmegen
Stevenskerk
20:00
Christmas in de Stevenskerk Choir of Sint- Johnís College Cambridge o.l.v. Andrew Nethsingha stevensconcerten
zondag 23-12
Nijmegen
Dominicuskerk
16:00
muziek van componisten die geïnspireerd werden door J.S. Bach kamerkoor Audite Nova, Hebe de Champeaux, leiding
zondag 23-12
Nijmegen
Stevenskerk
20:00
Kerstconcert Koninklijke Zangvereeniging Nijmeegs Mannenkoor, Roland Aalbers (piano), Carla Maffiolettti (sopraan), Enzo Kok en Emma Kok (viool) Nijmeegs Mannenkoor
januari 2019
dinsdag 15-01
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Purcell, Sjostakovitsj e.a. Brentano strijkkwartet Nijmeegse stichting voor kamermuziek
februari 2019
dinsdag 12-02
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Brahms, Beethoven e.a. Nelson Goerner, piano Nijmeegse stichting voor kamermuziek
zaterdag 16-02
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Baroque onder noorderlicht
Biber, Purcell, Holborne, traditionals e.a.
Dorothee Mields, sopraan, Marco Ambrosini, nyckelharpa, Holland Baroque concertseriebeek
maart 2019
dinsdag 05-03
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Chausson, Debussy e.a. Kirill Gerstein, piano, Guy Braunstein, viool, Amihai Grosz, altviool, Zvi Plessner, cello Nijmeegse stichting voor kamermuziek
zaterdag 23-03
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
De Wert, een zeldzaam virtuoos
o.a. Missa Transeunte Domino, Vox in Rama
Cappella Amsterdam o.l.v. Daniel Reuss concertseriebeek
dinsdag 26-03
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Schubert, Brahms e.a. Busch Pianotrio Nijmeegse stichting voor kamermuziek
april 2019
zaterdag 06-04
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:00
J.S. Bach: Johannes Passion Het Nijmeegs Kamerkoor, Resonet Ensemble, Irma ten Brinke, sopraan, Elsbeth Gerritsen, alt, Henk Gunneman, tenor, Jan Carpentier, bas, Paulien Roos-Bik, leiding Het Nijmeegs Kamerkoor
woensdag 24-04
Nijmegen
De Vereeniging
20:15
Mozart, Prokovjev, Brahms Sergej Khatchatryan, viool, Lusine Khatchatryan, piano Nijmeegse stichting voor kamermuziek
mei 2019
zaterdag 11-05
Beek
Sint-Bartholomaeuskerk
20:15
Mille affetti
Hšndel, Avison, Giacomelli, Veracini e.a.
Luciana Mancini, mezzosopraan, Stefano Rossi, muzikale leiding en viool, Concerto d'Amsterdam concertseriebeek
juni 2019