banner                               titel

Introductie   Agenda   Cursussen/Scratch   Vraag   Aanbod   Koren   Orkesten   Links


CONCERTAGENDA voor Nijmegen en omstreken

Zijn concertdatum en -programma vastgesteld? Geef het door aan info{at} nijmegenmuziekstad.nl !

2024   april  mei  juni  juli   augustus  september  oktober  november  december  

april 2024
Nijmegen
donderdag 18
De Vereeniging
20:15
Beethoven, Britten Belcea Quartet
Beek
vrijdag 19
Huis Wylerberg
19:00
Simeon ten Holt: Canto Ostinato
UITVERKOCHT
Dorothea Schokking, Theo de Best, Christa Kneppeck, piano
Nijmegen
vrijdag 19
Titus Brandsma Gedachteniskerk
20:15
Unter neuen Flügeln
Mendelssohn, Bruckner, Sibelius, Kreek e.a.
Audite Nova, Felix Hirn, leiding
Beek
zaterdag 20
Huis Wylerberg
16:00
Simeon ten Holt: Canto Ostinato
UITVERKOCHT
Dorothea Schokking, Theo de Best, Christa Kneppeck, piano
Elst
zaterdag 20
Grote Kerk
20:00
Where Poppies Grow
Goodall, Vasks, Pärt
Kamerkoor Poco Piu, Cathelijne Maat, piano, Tobias Bethlehem, bariton, Saskia Regtering, leiding
Groesbeek
zaterdag 20
Nederlands Hervormde kerk
20:15
Unter neuen Flügeln
Mendelssohn, Bruckner, Sibelius, Kreek e.a.
Audite Nova, Felix Hirn, leiding
Nijmegen
zaterdag 20
Kandinsky College
20:00
Concerto Primavera
Harmonie Hatert, amusementskoor Surprise
Nijmegen
zondag 21
De Vereeniging
14:15
Andriessen: Ricercare, Ravel: Daphnis en Chloé, Berlioz: Les nuits d'été Phion, Véronique Gens, sopraan
Elst
zondag 21
Grote Kerk
15:00
Where Poppies Grow
Goodall, Vasks, Pärt
Kamerkoor Poco Piu, Cathelijne Maat, piano, Tobias Bethlehem, bariton, Saskia Regtering, leiding
Nijmegen
zondag 21
Paduakerk
15:00
Van Riga tot Bratislava
Handl, Dvorak: Mis in D, Esenvalds e.a.
Toonkunstkoor Nijmegen, Berry van Berkum, orgel e.a.
Nijmegen
vrijdag 26
De Vereeniging
20:15
Aleppo Cappella Amsterdam en gastmusici o.l.v. Leonard Evers
Nijmegen
zaterdag 27
Stevenskerk
20:00
vrije toegang
Oranjeconcert
Mendelssohn, Bruckner, Puccini, Sibelius e.a.
Projectkoor, Claudia Wijers, sopraan, Herman van Teffelen, trompet, Diederik Elings en Maarten-Jan Dongelmans, leiding
Nijmegen
zondag 28
De Vereeniging
15:00
Schönberg, Zemlinsky, Schubert/Mahler Ciconia Consort, Lenneke Ruiten, sopraan
Mook
zondag 28
Antonius Abtkerk
20:00
Mozart, Brahms, Ravel Elmore String Quartet (Manchester, VK) Kamermuziek Mook en Middelaar
mei 2024
Nijmegen
woensdag 01
De Vereeniging
20:15
Purcell, Blow, Shakespeare Andreas Scholl, Maarten Engeltjes & PRJCT Amsterdam, Frans van Deursen, spreker
Nijmegen
vrijdag 03
Boskapel
20:00
Frigyes Hidas: Requiem, Bach, Schubert Philharmonie Nijmegen, Nederlands Concertkoor, solisten
Nijmegen
zaterdag 04
De Vereeniging
21:00
vrije toegang
Herdenkingsconcert
Kooreman: The Path, Rachmaninov: Symfonische dansen
Symfonieorkest Nijmegen, Bachkoor Nijmegen, Rosina Fabius, alt, Peter Bogaert, leiding
Nijmegen
ondag 05
Marzee
16:00
Boulez, Ballif Ralph van Raat, piano Moderne Muziek Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 10
De Vereeniging
20:15
Maestro Morricone
Morricone, Rota
Matangi Quartet & Carel Kraayenhof, bandoneon
Nijmegen/Hees
zondag 12
Petruskerk
19:00
Bach: Cantate BWV 44 Sie werden euch in den Bann tun
Solisten, koor en orkest o.l.v. Wouter van Haaften
Nijmegen
donderdag 16
De Vereeniging
20:30
Muzikale Wijnproeverij
incl. 3 glazen wijn
Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
Nijmegen
zaterdag 18
De Vereeniging
20:15
Dominic Seldis’ Favourites Dominic Seldis, contrabas en ensemble
Mook
zondag 26
Antonius Abtkerk
20:00
Glinka, Debussy, Poulenc, Michans, Baez, Nagao Trio Abril Kamermuziek Mook en Middelaar
Mook
woensdag 29
Jachtslot Mookerheide
20:00
Rik Cornelissen, accordeon, Ruben Drenth, trompetKamermuziek Mook en Middelaar
Nijmegen
vrijdag 31
De Vereeniging
20:30
Clean Pete's Klassieke Revue Clean Pete & Friends
juni 2024
Nijmegen
zaterdag 01
Centrum
12:00-19:00
Nijmegen Klinkt Amateurkoren- en orkesten presenteren zich op diverse podia in de binnenstad
Nijmegen/Hees
zaterdag 01
Antonius Abtkerk
20:00
Gemengd Vocaal Een voor Twaalf, Tobias Segura Peralta, leiding
Nijmegen
zaterdag 01
De Vereeniging
20:15
Hommage aan Duke Ellington Phion & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Nijmegen
zondag 02
Centrum
12:00-19:00
Nijmegen Klinkt Amateurkoren- en orkesten presenteren zich op diverse podia in de binnenstad
Overasselt
zondag 02
Antonius Abtkerk
15:30
Gemengd Vocaal Een voor Twaalf, Tobias Segura Peralta, leiding
Nijmegen
zaterdag 08
Stadsschouwburg
20:00
Rossini: La scala di seta/Il signor Bruschino Opera Zuid
Nijmegen/Hees
zondag 09
Petruskerk
19:00
Bach: Cantate BWV 2 Ach Gott vom Himmel sieh' darein
Solisten, koor en orkest o.l.v. Wouter van Haaften
Mook
zondag 16
Antonius Abtkerk
20:00
Schumann, Fauré, Beethoven
Mosa Trio (pianotrio) Kamermuziek Mook en Middelaar
Nijmegen
dinsdag 25
n.t.b.
20:15
Midtsommer
Kamerkoor Sequentus, Peter-Paul van Beekum, leiding
Nijmegen
dinsdag 25
Stevenskerk
20:30
o.a. Messe Solennelle van Vierne
Toonkunstkoor o.l.v. Hans de Wilde, Berry van Berkum, orgel Nijmeegse Orgelkring
Mook
woendag 26
Jachtslot Mookerheide
20:00

Rik Cornelissen, accordeon, Ruben Drenth, trompet
Kamermuziek Mook en Middelaar
juli 2024
Nijmegen
dinsdag 02
Stevenskerk
20:30
Petra Veenswijk, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 09
Stevenskerk
20:30
Jetty Podt, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 23
Stevenskerk
20:30
Matthias Havinga, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 30
Stevenskerk
20:30
IJsband ter Haar, orgel Nijmeegse Orgelkring
augustus 2024
Nijmegen
dinsdag 06
Stevenskerk
20:30
Teun Braken & Teun Wisse, orgel en blokfluit Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 13
Stevenskerk
20:30
Bart Jacobs, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 30
Stevenskerk
20:30
Maurits Bunt, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 30
Stevenskerk
20:30
Dirk Luijmes, orgel Nijmeegse Orgelkring
september 2024
Nijmegen
dinsdag 03
Stevenskerk
20:30
Bert van den Brink, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
dinsdag 10
Stevenskerk
20:30
Cor Ardesch, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
vrijdag 13
De Vereeniging
20:15
The Four Seasons Recomposed
Pärt, Vivaldi/Richter
Phion Cécile Huijnen, viool, Jorrit Tamminga, componist/DJ
Nijmegen
dinsdag 17
Stevenskerk
20:30
Filmconcert: Chaplin - The Kid Geerten Liefting, orgel Nijmeegse Orgelkring
Nijmegen
woensdag 18
De Vereeniging
20:15
Pergolesi: Stabat Mater, Vivaldi: Nisi dominus e.a. PRJCT Amsterdam, Carolyn Sampson, sopraan, Maarten Engeltjes, countertenor
Nijmegen
zondag 22
De Vereeniging
13:30
Finale Kamermuziek Concours Gelre Vijf ensembles van de toekomst geven concert
Mook
zondag 22
Antonius Abtkerk
20:00

Omega Ensemble (blaaskwintet) Kamermuziek Mook en Middelaar
Nijmegen
woensdag 25
De Vereeniging
20:15
Scarlatti, Couperin, Haydn, Schubert, Poulenc Christian Zacharias, piano
Nijmegen
zaterdag 28
De Vereeniging
20:15
La femme lumineuse
Tarrodi, Saariaho, Panufnik, Gregorjeva e.a.
Cappella Amsterdam, Krista Audere, leiding
Nijmegen
zondag 29
De Vereeniging
14:15
Mozart, Bruckner Phion, Bas Treub, viool, Alexei Ogrintchouk, leiding
oktober 2024
Nijmegen
donderdag 03
De Vereeniging
20:30
Gardens of Abundance Eric Vloeimans, trompet, Egbert Derix, piano
Nijmegen
woensdag 09
De Vereeniging
12:30
Gratis lunchconcert Tickets verkrijgbaar vanaf 9 september
Nijmegen
donderdag 10
Stadsschouwburg
20:00
A Fairy Queen, een Midzomernachtsdroom BarokOpera Amsterdam
Nijmegen
zaterdag 12
De Vereeniging
20:15
American Roots
Philip Glass e.a.
Nederlands Blazers Ensemble, Native American zangeres Charly Lowry
Nijmegen
donderdag 17
De Vereeniging
20:15
Homage to Ryuichi Sakamoto
Philip Glass e.a.
Helena Basilova, piano
Nijmegen
zaterdag 19
De Vereeniging
20:15
Bruch, Mozart Miguel da Silva, altviool, Olivier Patey, klarinet
Mook
zondag 20
Antonius Abtkerk
20:00

Butter Quartet (strijkkwartet) Kamermuziek Mook en Middelaar
Nijmegen
dinsdag 22
De Vereeniging
20:15
Dvorak: Requiem Nieuw Nijmeegs Kamerorkest, het Philips Philharmonisch Koor, Arjan Tien, leiding
Nijmegen
vrijdag 25
De Vereeniging
20:15
Mozart: Requiem Orkest van de Achttiende Eeuw & Cappella Amsterdam, Daniel Reuss, leiding
Nijmegen
donderdag 31
De Vereeniging
20:15
Mozart, Schumann, Debussy, Rachmaninov Lucas en Arthur Jussen, piano
november 2024
Nijmegen
vrijdag 01
De Vereeniging
20:00
Life on our Planet in Concert
Film met live begeleiding
Noordpool Orkest
Nijmegen
zaterdag 02
De Vereeniging
20:15
Waksman, Dvorak Quatuor Tchalik met Dania Tchalik
Nijmegen
zondag 03
De Vereeniging
14:15
Say: Never Give Up!
Say, Prokofiev, Dvorak
Phion Max Hornung, cello
Nijmegen
woensdag 06
De Vereeniging
12:30/TD>
Gratis lunchconcert
tickets verkrijgbaar vanaf 9 oktober
Nijmegen
vrijdag 15
De Vereeniging
20:15
Blind date klassieke muziek
Phion Max Hornung, cello
Nijmegen
woensdag 20
De Vereeniging
20:15
Theo Loevendie, oosterse muziek en vrouwelijke componisten
Jawa Manla, ud & Lonneke van Straalen, viool
Nijmegen
vrijdag 22
De Vereeniging
20:15
Artur Japin presenteert... Petroesjka
Stravinsky
Phion, Aylin Sezer, sopraan, Arthur Japin, presentatie
Mook
zondag 24
Antonius Abtkerk
20:00

Chekhov Trio (pianotrio) Kamermuziek Mook en Middelaar
Nijmegen
woensdag 27
De Vereeniging
20:15
Mozart, Weber, Beethoven Ensemble Carrousel, Annelien van Wauwe, hoorn
december 2024
Nijmegen
zondag 01
De Vereeniging
15:00
Dutch Classical Talent
Piazzolla, Weill, Snijders, Neutkens
Isabel Pronk, mezzosopraan, pianotrio
Nijmegen
woensdag 11
De Vereeniging
12:30
Gratis lunchconcert
Tickets verkrijgbaar vanaf 6 november
Nijmegen
woensdag 11
De Vereeniging
20:15
Romantisch winterconcert
Schumann, Wagner, Mendelssohn
Nijmeegs Studentenorkest CMC, Shane van Neerden, piano, Pim Cuijpers, leiding
Nijmegen
vrijdag 13
De Vereeniging
19:30
Bach: Weihnachtsoratorium Bachkoor Nijmegen, Utrecht Company of Music
Nijmegen
zondag 15
De Vereeniging
20:15
Advent met Daniël Lohues en Holland Baroque Daniël Lohues en Holland Baroque
Nijmegen
donderdag 19
De Vereeniging
20:15
Kerstconcert
The Sixteen
Nijmegen
zaterdag 21
De Vereeniging
20:15
Kerst met Mahler 4
Blumine, Rückert-Lieder, Vierde Symfonie
Phion, Camilla Tilling, sopraan, Alexei Ogrintchouk, leiding